Дежурство наставника

ДЕЖУРСТВО НАСТАВНИКА

 ЈУ ОШ „Кнез Иво од Семберије“ Бијељина

Централна школа

Прва смјена:

Понедјељак:

  • Светлана Симић, наставник енглесог језика
  • Станка Станковић, наставник физике
  • Сања Лемез, наставник српског језика
  • Горан Николић, наставник математике

Уторак:

  • Радан Паравинић, наставник биологије
  • Слађана Стојановић, вјероучитељица
  • Мирјана Маврак 1/2, наставник српског језика
  • Борјана Јовановић, наставник енглеског језика

Сриједа:

  • Срђан Шушић, наставник физичког васпитања
  • Миодраг Савић, наставник техничког образовања
  • Дубравка Аџић, наставник енглеског језика
  • Оливера Радојевић 1/2, наставник њемачког језика
  • Александра Шавија 1/2, наставник енглеског језика

Четвртак:  

  • Надица Маринковић, наставник француског језика
  • Стеван Стојановић, наставник математике
  • Ивана Граховац 1/2, наставник ликовне културе
  • Јована Аничић 1/2, наставник математике
  • Зоран Благојевић 1/2, наставник основа информатике

Петак:   

  • Светлана Стефановић, наставник српског језика
  • Дивна Ибрановић, наставник географије
  • Невен Тешановић, наставник историје
  • Јована Аничић 1/2, наставник математике

Друга смјена:

Понедјељак:

  • Милка Петоровић, наставник математике
  • Стана Вуковић, наставник музичке културе
  • Горан Николић 1/2, наставник математике

Уторак: 

  • Марица Симић, наставник енглеског језика
  • Милица Стојановић, наставник српског језика
  • Мијодраг Новаковић, наставник математике
  • Борјана Јовановић 1/2, наставник енглеског језика
  • Мирјана Маврак 1/2, наставник српског језика

Сриједа: 

  • Драгана Добријевић, наставник техничког образовања
  • Драгана Пајић, наставник хемије
  • Александра Шавија 1/2, наставник енглеског језика
  • Оливера Радојевић 1/2, наставник њемачког језика

Четвртак: 

  • Љиљана Манојловић, наставник српског језика
  • Данијела Лазић, наставник географије
  • Валентина Ракић, наставник биологије
  • Дарко Алексић 1/2, вјероучитељ
  • Ивана Грховац 1/2, наставник ликовне културе

Петак:  

  • Дејан Живановић, наставник историје
  • Огњен Обућина, наставник физике
  • Предраг Ђурић, наставник физичког васпитања

ПО Ковиљуше

Понедјељак:

  • Михаило Глигоревић, наставник техничког образовања
  • Весна Митровић, наставник српског језика
  • Синиша Павловић, наставник физичког васпитања

Уторак:

  • Љиљана Антешевић, наставник њемачког језика
  • Драгана Спасојевић, наставник енглеског језика
  • Душанка Јосиповић, наставник математике

Сриједа:

  • Вера Трифуновић, наставник основа информатике
  • Јелка Шарић, наставник географије
  • Нада Крсмановић, наставник хемије

Четвртак:

  • Весна Митровић, наставник српског језика
  • Душанка Јосиповић, наставник математике
  • Љиљана Антешевић, наставник њемачког језика

Петак:

  • Стефан Лукић, наставник музичке културе
  • Сандра Симић, наставник српског језика
  • Миодраг Вучинић, наставник ликовне културе
  • Драгана Спасојевић, наставник енглеског језика
error: SADRŽAJ JE ZAŠTIĆEN!