Распоред пријема родитеља

Распоред пријема родитеља

 ЈУ ОШ „Кнез Иво од Семберије“ Бијељина

Распоред пријема родитеља у централној школи

РАЗРЕДНА НАСТАВА ПРЕДМЕТНА НАСТАВА
  • I– Дубравка Миловић
  • I – Јасна Жарић
  • I – Сања Максимовић
  • I – Тања Ристић
  • I – Данијела Стевановић

  • II1– Слободанка Вуковић (понедјељак 12:20 до 12:55)
  • II2 – Светлана Пандуревић (понедјељак 13:00 до 13:45)
  • II3 – Анђа Иванковић (уторак 11:20 до 12:05)
  • II4 – Данијела Савић (сриједа 12:20 до 12:55)
  • II5 – Сања Јањић (сриједа 13:00 до 13:45)

  • III1– Ружица Арсеновић (понедјељак 15:35 до 16:30)
  • III2 – Весна Лазић (понедјељак 09:40 до 10:25)
  • III3 – Бранка Вуковић (четвртак 12:20 до 12:55)
  • III4 – Сања Пантић (сриједа 15:40 до 16:25)
  • III5 – Јелица Ћирковић (петак 09:40 до 10:25)

  • IV1– Марица Јешурић (уторак 08:50 до 09:35)
  • IV2 – Јелена Јелисавац (уторак 09:40 до 10:25)
  • IV3 – Далиборка Миљковић (сриједа 08:50 до 09:35)
  • IV4 – Наташа Мијатовић (сриједа 08:50 до 09:35)
  • IV5 – Наташа Постолов (понедјељак 08:40 до 09:25)

  • V1– Драгана Марић (петак 15:40 до 16:25)
  • V2 – Мирјана Гавриловић (петак 15:40 д0 16:25)
  • V3 – Весна Павловић (уторак 14:50 до 15:30)
  • V4 – Слађана Красавац (сриједа 14:50 до 15:30)
  •  V5 – Нина Делић (сриједа 14:50 до 15:30)
  •  VI – Миодраг Савић (сриједа 12:10 до 12:55)
  • VI–Данијела Лазић
  • VI– Мирјана Маврак (петак 12:10 до 12:55)
  • VI– Огњен Обућина (петак 12:10 до 12:55)
  • VI – Дубравка Аџић (четвртак 11:20 до 12:00)

  • VII1– Борјана Јовановић (уторак 12:10 до 12:55)
  • VII2 – Љиљана Манојловић (понедјељак 13:00 до 13:45)
  • VII3 – Невен Тешановић (петак 12:10 до 12:55)
  • VII4 – Дивна Ибрановић (четвртак 11:15 до 12:05)
  • VII5 – Оливера Радојевић (сриједа 11:15 до 12:05)

  • VIII1– Валентина Ракић (понедјељак 13:00 до 13:45)
  • VIII2 – Ивана Граховац (сриједа 12:10 до 12:55)
  • VIII3 – Сандра Симић (четвртак 11:30 до 11:15)
  • VIII4 – Драгана Добријевић (уторак 18:10 до 18:55)
  • VIII5 – Милка Петровић (четвртак 13:00 до 13:45)
  • VIII6– Горан Николић (понедјељак 12:05 до 12:55)

  • IX1– Станка Станковић (понедјељак 11:20 до 12:05)
  • IX2 – Стана Вуковић (понедјељак 13:00 до 13:45)
  • IX3 – Марица Симић
  • IX4 – Радан Паравинић (четвртак 11:15 до 12:05)
  • IX5 – Александра Шавија (сриједа 11:15 до 12:05)
  • IX6 – Свјетлана Симић (петак 11:20 до 12:05)

Распоред пријема родитеља у ПО Ковиљуша

РАЗРЕДНА НАСТАВА ПРЕДМЕТНА НАСТАВА
  • I1– Миљана Богдановић
  • I2 – Драгана Лазић

  • II1 – Бранислава Вујић (утрак 14:50 до 15:35)
  • II2 – Маја Ерак (уторак 13:50 до 14:35)

  • III1– Раденко Марковић (сриједа 13:00 до 13:45)
  • III2 – Татјана Симић (четвртак 13:50 до 14:35)

  • IV1– Данијела Савић (петак 14:50 до 15:35)
  • Iv2 – Данијела Пантић (петак 14:50 до 15:35)

  • V1– Дарио Башкарада (сриједа 13:50 до 14:35)
  • V2 – Миленка Савић (сриједа 13:50 до 14:35)
  • IV6 – Дејан Живановић (четвртак)
  • IV7 – Драгана Спасојевић (сриједа 12:10 до 12:55)

  • VII6– Стефан Лукић (петак 07:50 до 08:35)
  • VII7 – Јелка Шарић (сриједа 11:20 до 12:05)

  • VIII7– Синиша Павловић (понедјељак 09:40 до 10:25)
  • VIII8 – Весна Митровић(понедјељак 11:20 до 12:05)

  • IX7– Вера Трифуновић (петак 09:40 до 10:25)
  • IX8– Гордана Аничић (понедјељак 11:20 до 12:05)

Распоред пријема родитеља у ПО Хасе

Распоред пријема родитеља у ПО Љељенча

РАЗРЕДНА НАСТАВА РАЗРЕДНА НАСТАВА
  • I -Данка Држај
  • II – Слађана Делић (сриједа 10:40 до 11:25)
  • III –Ирена Глишић (четвртак 13:20 до 14:05)
  • IV- Данијела О. Ковач (сриједа 11:20 до 14:05)
  • V– Мира Нешковић (уторак 11:30-12:15)
  • Наташа Трифковић (уторак 10:40 до 11:25)
  • III и V– Јелена Бијелић (четвртак 10:40 д0 11:25)
  • Александра Савић (Сриједа 09:50 до 10:25)
error: SADRŽAJ JE ZAŠTIĆEN!