Заједничком акцијом до љепшег школског дворишта

Заједничком акцијом до љепшег школског дворишта

У сарадњи са управом школе, ученици одјељења III-5 и III-3 заједно са својим учитељима, Данијелом Савиш и Светланом Пандуревић,

реализовали су акцију садње младих садница платана у школском дворишту.

Ова лијепа и значајна акција настала је са жељом да наше школско окружење учинимо љепшим, зеленијим и пријатнијим за све будуће генерације ученика. Дјеца су са великим ентузијазмом учествовала у садњи, показујући колико је важно чувати природу и развијати љубав према животној средини.

Данашње мале саднице, уз пажњу и бригу, израшће у велика стабла која ће годинама красити школско двориште. Вјерујемо да ћемо се за неколико година са радошћу сјећати овог дана и уживати у хладу платана које смо заједно садили.