Републичко такмичење из француског језика

Републичко такмичење из француског језика

Ученица деветог разреда, Даница Милошевић, остварила је изузетан успјех освојивши друго мјесто на Републичком такмичењу из француског језика, које је одржано 16.5.2026. године у Добоју.

Овим резултатом ученица је још једном показала знање и посвећеност учењу страних језика, достојно представљајући своју школу на Републичком нивоу такмичења.

Ученицу је за такмичење припремала наставница француског језика, Надица Маринковић, чији су стручност и предан рад са ученицима допринијели оствареном резултату.

Честитамо ученици и наставници на великом успјеху и желимо много среће у даљем раду.