Ученица деветог разреда, Даница Милошевић, остварила је изузетан успјех освојивши друго мјесто на Републичком такмичењу из француског језика, које је одржано 16.5.2026. године у Добоју.
Овим резултатом ученица је још једном показала знање и посвећеност учењу страних језика, достојно представљајући своју школу на Републичком нивоу такмичења.
Ученицу је за такмичење припремала наставница француског језика, Надица Маринковић, чији су стручност и предан рад са ученицима допринијели оствареном резултату.
Честитамо ученици и наставници на великом успјеху и желимо много среће у даљем раду.


