Дежурство наставника

ДЕЖУРСТВО НАСТАВНИКА

 ЈУ ОШ “Кнез Иво од Семберије” Бијељина

Централна школа - предметна настава

Прва смјена

Понедјељак:

  • Данијела Лазић, наставник географије
  • Драгана Пајић, наставник хемије
  • Драгана Добријевић, наставник техничког и информатике

Уторак:

  • Стана Вуковић, наставник музичке културе
  • Милица Стојановић, наставник српског језика
  • Дарко Алексић, вјероучитељ 1/2
  • Дејан Копривица, наставник историје 1/2

Сриједа:

  • Милка Петровић, насавник математике
  • Борјана Јовановић, настваник енглеског језика
  • Љиљана Манојловић, наставник српског језика

Четвртак:  

  • Борјана Жарић, наставник енглеског језика
  • Валентина Ракић, наставник биологије
  • Предраг Ђурић, наставник физичког васпитања

Петак:   

  • Дејан Живановић, наставник историје
  • Огњен Обућина, наставник физике
  • Стеван Стојановић, наставник математике

Друга смјена:

Понедјељак:

  • Слађана Видаковић, вјероучитељ
  • Дивна Ибрановић, наставник географије
  • Слађана Ристић, наставник српског језика 1/2
  • Сандра Симић, наставник српског језика

Уторак: 

  • Миодраг Савић, наставник техничког образовања
  • Ана Перић, наставник српског језика
  • Милорад Симикић, наставник 1/2
  • Оливера Радојевић, наставник њемачког језика 1/2
  • Јасмина Божић, наставник основа информатике

Сриједа: 

  • Станка Станковић, наставник физике
  • Ивана Граховац, наставник ликовне културе
  • Невен Тешановић, наставник историје

Четвртак:

  • Светлана Симић, наставник српског језика
  • Дубравка Аџић, наставник енглеског језика
  • Надица Маринковић, наставник француског језика
  • Оливера Радојевић, наставник њемачког језика 1/2

Петак:  

  • Горан Николић, наставник математике
  • Радан Паравинић, наставник биологије
  • Јована Аничић, наставник математике

Централна школа - разредна настава

Прва смјена – разредна настава:

Понедјељак:

  • Дубравка Миловић, професор разредне наставе
  • Тања Ристић, професор разредне наставе

Уторак:

  • Данијела Стевановић, професор разредне наставе

Сриједа:

  • Сања Максимовић, професор разредне наставе

Четвртак:  

  • Јасна Жарић, професор разредне наставе

Петак:   

  • Слађана Красавац, професор разредне наставе
  • Весна Павловић, професор разредне наставе

Друга смјена – разредна настава:

Понедјељак:

  • Драгана М. Марић, професор разредне наставе

Уторак:

  • Светлана Пандуревић, професор разредне наставе

Сриједа:

  • Мирјана Гавриловић, професор разредне наставе
  • Нина Делић, професор разредне наставе

Четвртак:  

  • Данијела Савић, професор разредне наставе

Петак:   

  • Витомирка Марјановић, професор разредне наставе
  • Анђа Иванковић, професор разредне наставе

Међусмјена – разредна настава:

Понедјељак:

  • Драгана Марић, професор разредне наставе

Уторак:

  • Јелена Јелисавац, професор разредне наставе

Сриједа:

  • Наташа Постолов Благовчанин, професор разредне наставе
  • Марица Јешурић, професор разредне наставе

Четвртак:  

  • Далиборка Којић, професор разредне наставе

Петак:   

  • Наташа Мијатовић, професор разредне наставе

ПО Ковиљуше

Прва смјена

Понедјељак:

  • Данијела Савић, професор разредне наставе
  • Драгана Лазић, професор разредне наставе

Уторак:

  • Дарио Башкарада, професор разредне наставе
  • Миленка Савић, професор разредне наставе

Сриједа:

  • Данијела Панић, професор разредне наставе
  • Маја Ерак, професор разредне наставе

Четвртак:

  • Миљана Богдановић, професор разредне наставе
  • Маријана Шавија, професор разредне наставе

Петак:

  • Данијела Савић, професор разредне наставе

 

Друга смјена

 

Понедјељак:

  • Данијел Васић, вјероучитељ
  • Душанка Јосиповић, наставник математике и физике
  • Гордана Аничић, наставник математике и физике

Уторак:

  • Александра Шавија, наставник енглеског језика 1/2
  • Јелена Марковић, наставник српског језика
  • Нада Крсмановић, наставник хемије
  • Бранислав Петровић, наставник информатике и техничког образовања

Сриједа:

  • Крстан Гламочић, наставник информатике
  • Стефан Лукић, наставник музичке културе
  • Жељко Јовановић, наставник ликовне културе 1/2
  • Јелка Шарић, наставник географије 1/2

Четвртак:

  • Јелка Шарић, наставник географије 1/2
  • Синиша Павловић, наставник физичког образовања 1/2
  • Жељко Јовановић, наставник ликовне културе 1/2
  • Весна Митровић, наставник српског језика
  • Јелена Ђукић, наставник физичког васпитања 1/2

Петак:

  • Драгана Спасојевић, наставник енглеског језика
  • Љиљана Антешевић, наставник њемачког језика