Такмичења

Најзначајнији успјеси ученика и наставника

Календар такмичења за школску 2022/2023. годину можете преузети овдје.

Најзначајнији успјеси ученика и наставника у школској 2021/2022. години

Православна вјеронаука

Општинско такмичење

  • Душан Станковић (наставник Данијел Васић) – ПРВО мјесто
  • Филип Пајић (наставник Данијел Васић) – СЕДМО мјесто

Регионално такмичење

  • Душан Станковић (наставник Данијел Васић) – ПРВО мјесто

Француски језик

Регионално такмичење

  • Андреа Топаловић (наставник Надица Маринковић) – ПРВО мјесто
  • Јелена Ђурђевић (наставник Надица Маринковић) – ПРВО мјесто
  • Јелена Тошић (наставник Надица Маринковић) – ПРВО мјесто

Кошарка

Општинско такмичење

Дјевојчице

  • ТРЕЋЕ мјесто (наставник Срђан Шушић)

Дјечаци

  • ЧЕТВРТО мјесто (наставник Срђан Шушић)

Математика

Општинско такмичење

Седми разред:

  • Никола Кокановић (наставник Мијодраг Новаковић) – ПРВО мјесто
  • Никола Продановић (наставник Мијодраг Новаковић) – ТРЕЋЕ мјесто

Осми разред:

  • Вања Нинковић (наставник Јелена Петровић) – ЧЕТВРТО мјесто
  • Јелена Делић (наставник Милка Петровић) – ШЕСТО мјесто

Девети разред:

  • Сергеј Петковић (наставник Јелена Петровић) – ПРВО мјесто
  • Владан Мићић (наставник МИјодраг Новаковић) – ЧЕТВРТО мјесто

Регионално такмичење

Седми разред:

  • Никола Продановић (наставник Мијодраг Новаковић) – ДРУГО мјесто
  • Никола Кокановић (наставник Мијодраг Новаковић) – ТРЕЋЕ мјесто

Осми разред:

  • Вања Нинковић (наставник Јелена Петровић) – ОСМО мјесто

Девети разред:

  • Сергеј Петковић (наставник Јелена Петровић) – ПРВО мјесто
  • Владан Мићић (наставник Мијодраг Новаковић) -ДРУГО мјесто

Републичко такмичење

Девети разред:

  • Сергеј Петковић (наставник Јелена Петровић) – ПРВО мјесто
  • Владан Мићић (наставник Мијодраг Новаковић) -ДВАНАЕСТО мјесто

Јуниорска олимпијада

  • Сергеј Петковић (наставник Јелена Петровић) – ОСМО мјесто

Одбојка

Општинско такмичење

  • Дјечаци (наставник Предраг Ђурић) – ШЕСТО мјесто
  • Дјевојчице (наставник Предраг Ђурић) -ПРВО мјесто

Џудо

Републичко такмичење

-34кг (дјечаци)

  • Огњен Церовина-ТРЕЋЕ мјесто

-38кг (дјечаци)

  • Лука Илић-ТРЕЋЕ мјесто

-46кг (дјечаци)

  • Марко Арденић-ТРЕЋЕ мјесто

+46кг (дјечаци)

  • Никола Наранџић-ПРВО мјесто

-22кг (дјевојчице)

  • Сара Стојановић-ДРУГО мјесто

-32кг (дјевојчице)

  • Исидора Максимовић-ДРУГО мјесто

-28кг (дјевјчице)

  • Лана Стојановић-ТРЕЋЕ мјесто

Физика

Општинско такмичење

Седми разред:

  • Никола Кокановић (наставник Огњен Обућина) – ПРВО мјесто
  • Никола Продановић (наставник Огњен Обућина) – ТРЕЋЕ мјесто

Осми разред;

  • Игор Васић (наставник Огњен Обућина) – ПРВО мјесто
  • Јована Кнежевић (наставник Огњен Обућина)  – ЧЕТВРТО мјесто

Девети разред:

  • Сергеј Петковић (наставник Станка Станковић) – ПРВО мјесто
  • Владан Мићић (наставник Огњен Обућина) – ДРУГО мјесто

Републичко такимечење:

Осми разред

  • Игор Васић (наставник Огњен Обућина) – ТРИНАЕСТО мјесто

Девети разред

  • Сергеј Петковић (наставник Станка Станковић) – ПРВО мјесто
  • Владан Мићић (наставник Огњен Обућина) – СЕДМО мјесто

Мали фудбал

Општинско такмичење

  • ПЕТО мјесто – дјевојчице (наставник Срђан Шушић)
  • ДРУГО мјесто – дјечаци (наставник Срђан Шушић)

Регионално такмичење

  • ПРВО мјесто – дјечаци (наставник Срђан Шушић)

Републичко такмичење

  • ДРУГО мјесто – дјечаци (наставник Срђан Шушић)

Рецитовање

Регионално такмичење

  • Душан Станковић (наставник Сандра Симић) – ПРВО мјесто

Републичко такмиење

  • Душан Станковић (наставник Сандра Симић) – ДРУГО мјесто

Српски језик

Општинско такмичење

  • Драгана Шкобо (наставник Ана Перић) – ТРЕЋЕ мјесто
  • Раде Михајловић (наставник Ана Перић) – СЕДМО мјесто

Информатика

Општинско такмичење

  • Сергеј Петковић (наставник Јасмина Божић) – ПРВО мјесто
  • Владан Мићић (наставник Вера Марић) – ДРУГО мјесто

Регионално такмичење

  • Сергеј Петковић (наставник Јасмина Божић) – ПРВО мјесто
  • Владан Мићић (наставник Вера Марић) – ТРЕЋЕ мјесто

Републичко такмичење

  • Сергеј Петковић (наставник Јасмина Божић) – ПРВО мјесто

Атлетика

Општинско такмичење

  • ТРЕЋЕ мјесто (наставник  Синиша Павловић)

Регионално такмичење

  • ТРЕЋЕ мјесто (наставник  Синиша Павловић)

Дисциплина 800m (ж)

  • Ема Ковач (наставник  Синиша Павловић) -ПРВО мјесто

Фудбал

Дјевојчице

Општинско такмичење

  • ДРУГО  мјесто (наставник Срђан Шушић)

Републичко такмичење

  • ДРУГО мјесто (наставник Срђан Шушић)

Дјечаци

Општинско такмичење

  • ДРУГО мјесто (наставник Срђан Шушић)

Регионално такмичење

  • ПРВО мјесто (наставник Срђан Шушић)