Такмичења

Најзначајнији успјеси ученика и наставника

Најзначајнији успјеси ученика и наставника у школској 2020/2021. години

Вјеронаука

Општинско такмичење

  • Станко Ђокић (наставник Данијел Васић) – ОСМО мјесто
  • Јанко Лазаревић (наставник Данијел Васић) – ЈЕДАНАЕСТО мјесто

Француски језик

Општинско такмичење

  • Маша Миловановић (наставник Надица Маринковић) – ПРВО мјесто
  • Анастасија Броћета (наставник Нена Бабић) – ДРУГО мјесто
  • Лана Манојловић Јовић (наставник Надица Маринковић) – ТРЕЋЕ мјесто

Математика

Општинско такмичење

Седми разред:

  • Ђорђе Рикић (наставник Милка Петровић) – ТРЕЋЕ мјесто
  • Игор Васић (наставник Милка Петровић) – ЧЕТВРТО мјесто

Осми разред:

  • Сергеј Петковић (наставник Зорана Чордашевић) – ПРВО мјесто
  • Владан Мићић (наставник Мијодраг Новаковић) – ТРЕЋЕ мјесто

Девети разред:

  • Анастасија Јокић (наставник Мијодраг Новаковић) – ЧЕТВРТО мјесто

Републичко такмичење

Осми разред:

  • Владан Мићић (наставник Мијодраг Новаковић) – ДЕСЕТО мјесто

"У времену дистанцирања сачувајмо хуманост"

  • Дајана Кнежевић (наставник Ана Перић) – ДРУГО мјесто

Српски језик

Општинско такмичење

  • Марија Вујиновић (наставник Милица Стојановић) – СЕДМО мјесто
  • Душица Станојевић (наставник Весна Митровић) – ЈЕДАНАЕСТО мјесто

Физика

Општинско такмичење

Седми разред:

  • Анђела Томић (наставник Огњен Обућина) – ДРУГО мјесто
  • Јована Кнежевић (наставник Огњен Обућина) – ПЕТО мјесто

Осми разред;

  • Сергеј Петковић (наставник Станка Станковић) – ПРВО мјесто

Девети разред:

  • Михаела Кулић (наставник Огњен Обућина) – ДРУГО мјесто
  • Сара Тара Томић (наставник Огњен Обућина) – ДЕВЕТО мјесто

Основи информатике

Општинско такмичење

  • Сергеј Петковић (наставник Јасмина Божић) – ДРУГО мјесто
  • Анастасија Броћета (наставник Вера Трифуновић) – ЧЕТВРТО мјесто

Републичко такмичење

  • Сергеј Петковић (наставник Јасмина Божић) – СЕДМО мјесто
  • Анастасија Броћета (наставник Вера Трифуновић) – ДВАНАЕСТО мјесто

Државно такмичење

  • Сергеј Петковић (наставник Јасмина Божић) – ЧЕТВРТО мјесто и пласман на велико Европску јуниорску олимпијаду