Распоред пријема родитеља

Распоред пријема родитеља

 ЈУ ОШ “Кнез Иво од Семберије” Бијељина

Распоред пријема родитеља у централној школи

РАЗРЕДНА НАСТАВА ПРЕДМЕТНА НАСТАВА
  • I1– Јелица Ћирковић
  • I2– Ружица Арсеновић
  • I3 – Весна Лазић
  • I4– Бранка Вуковић
  • I5 – Сања Пантић
  • I6 –   Александра Савић

  • II1– Наташа Постолов (понедјељак 12:15 до 13:00)
  • II2 – Марица Јешурић (сриједа 12:10 до 12:55)
  • II3 – Јелена Јелисавац (четвртак 13:00 до 13:45)
  • II4 – Далиборка Миљковић (четвртак 13:45 до 14:35)
  • II5 – Наташа Мијатовић (четвртак 12:10 до 12:55)

  • III1– Нина Делић (петак 14:50 до 15:35)
  • III2 – Драгана Марић (петак 11:20 до 12:05)
  • III3 – Мирјана Гавриловић (уторак 14:50 до 15:35)
  • III4 – Весна Павловић (понедјељак 9:40 до 10:25)
  • III5 – Слађана Красавац (сриједа 09:40 до 10:25)

  • IV1– Тања Ристић (четвртак 7:50 до 8:35)
  • IV2 – Сања Максимовић (уторак 8:50 до 9:35)
  • IV3 – Јасна Жарић (уторак 7:50 до 08:35)
  • IV4 – Дубравка Миловић (уторак 7:50 до 8:35)
  • IV5 – Данијела Стевановић (сриједа 8:50 до 9:35)

  • V1– Слободанка Вуковић(понедјељак 15:40 до 16:25)
  • V2 – Светлана Пандуревић (петак 14:50 д0 15:35)
  • V3 – Анђа Иванковић (понедјељак 14:50 до 15:35)
  • V4 – Данијела Савић (сриједа 16:30 до 17:15)
  •  V5 – Сања Јањић Ивановић (уторак 16:30 до 17:15)
  •  VI1 – Љиљана Манојловић (уторак 7:00 до 7:45)
  • VI2– Борјана Јовановић (понедјељак 11:20 до 12:05)
  • VI3– Оливера Радојевић (понедјељак 10:30 до 11:15)
  • VI4– Слађана Ристић (понедјељак 13:50 до 14:35)
  • VI5 – Дивна Ибрановић (понедјељак 12:05 до 12:55)

  • VII1– Драгана Добријевић (понедјељак 12:05 до 12:55)
  • VII2 – Милка Петровић (сриједа 8:50 до 9:35)
  • VII3 – Валентина Ракић (четвртак 11:20 до 12:05)
  • VII4 – Ивана Граховац (сриједа 12:05 до 13:00)
  • VII5 – Горан Николић (сриједа 15:40 до 16:25)
  • VII6 – Ана Перић (уторак 15:40 до 16:25)

  • VIII1– Марица Симић (петак 10:30 до 11:15)
  • VIII2 – Нена Бабић (уторак 15:40 до 16:20)
  • VIII3 – Станка Станковић (сриједа 15:40 до 16:20)
  • VIII4 – Жељко Јовановић (четвртак 11:20 до 12:05)
  • VIII5 – Стана Вуковић (четвртак 9:35 до 10:20)

  • IX1– Дубравка Аџић (уторак 15:40 до 16:25)
  • IX2 – Огњен Обућина (петак 8:50 до 9:35)
  • IX3 – Данијела Лазић (понедјељак 11:25 до 12:10)
  • IX4 – Крстан Гламочић (четвртак 12:10 до 12:55)
  • IX5 – Миодраг Савић (уторак 12:05 до 13:00, 18:05 до 18:30)

Распоред пријема родитеља у ПО Ковиљуша

РАЗРЕДНА НАСТАВА ПРЕДМЕТНА НАСТАВА
  • I7– Раденко Марковић
  • I8– Бојана Лазић

  • II6 – Данијела Савић (уторак 8:40 до 09:25)
  • II7 – Данијела Панић (уторак 9:40 до 10:25)

  • III6– Миленка Савић (сриједа 8:40 до 10:25)
  • III7 – Дарио Башкарада (сриједа 9:40 до 10:25)

  • IV6– Драгана Лазић (четвртак 10:30 до 11:15)
  • IV7 – Миљана Богдановић (понедјељак 9:40 до 10:25)

  • V6– Маријана Шавија (сриједа 10:30 до 11:15)
  • V7 – Маја Ерак (уторак 10:30 до 11:15)
  • IV6 – Јелка Шарић (четвртак 16:25 до 17:15)
  • IV7 – Стефан Лукић (понедјељак 13:50 до 14:35)

  • VII7– Весна Митровић (сриједа 12:10 до 12:55)
  • VII8 – Љиљана Антешевић (понедјељак 15:40 до 16:25)

  • VIII6– Душанка Јосиповић (понедјељак 15:40 до 16:25)
  • VIII7 – Гордана Аничић (уторак 13:00 до 13:45)

  • IX6– Драгана Спасојевић (петак 14:50 до 15:35)
  • IX7– Дејан Живановић (четвртак 12:10 до 12:55)

Распоред пријема родитеља у ПО Хасе

Распоред пријема родитеља у ПО Љељенча

РАЗРЕДНА НАСТАВА РАЗРЕДНА НАСТАВА
  • I – Ирена Глишић
  • II – Данијела Огњеновић Ковач (сриједа 12:30 до 13:15)
  • III –Мира Нешковић (сриједа 13:20 до 14:05)
  • IV- Данка Држај (петак 10:40 до 11:25)
  • V– Слађана Делић (петак 11:30 до 12:15)
  • I – Славица Јањуш
  • II и IV  – Маја Посављак (четвртак 9:50 до 10:35)
  • III– Славица Јањуш (уторак 9:50 д0 10:35)
  • V – Сандра Аврамовић (четвртак 9:50 до 10:35)