Такмичења

Најзначајнији успјеси ученика и наставника

Најзначајнији успјеси ученика и наставника у школској 2018/2019. години

Православна вјеронаука

Градско такмичење

  • Никола Марковић – треће мјесто
  • Анастасија Лукић – шесто мјесто

Математика

Општинско такмичење

  • Анастасија Броћета – треће мјесто
  • Сара Тара Томић – шесто мјесто
  • Миодраг Остојић – прво мјесто
  • Кристијан Зхоу Губић – шесто мјесто
  • Анђела Броћета – четврто мјесто

Регионално такмичење

  • Анастасија Броћета – друго мјесто
  • Миодраг Остојић – прво мјесто
  • Кристијан Зхоу Губић – седмо мјесто
  • Анђела Броћета – друго мјесто

Републичко такмичење

  • Миодраг Остијић – седмо мјесто
  • Анђела Броћета – пето мјесто

Кошарка

Градско такмичење

  • дјечаци – треће мјесто
  • дјевојчице – друго мјесто

Основи информатике

Општинско такмичење

  • Миодраг Остојић – треће мјесто

Регионално такмичење

  • Миодраг Остојић – пето  мјесто

Енглески језик

Општинско такмичење

  • Вук Чабак – пето мјесто
  • Стефан Јурик – шесто мјесто

Регионално такмичење

  • Стефан Јурик – шесто мјесто
  • Вук Чабак – девето мјесто

Мали фудбал

Градско такмичење

  • дјечаци – пето мјесто
  • дјевојчице – друго мјесто

Хемија

Општинско такмичење

  • Анастасија Гогић – пето мјесто
  • Маја Митровић – осмо мјесто

Регионално такмичење

  • Анастасија Гогић – друго мјесто

МИО Основне школе Бијељина

Милијан Јањић – друго мјесто, кугла (м)

Националне мањине

ЈУ ОШ ,,Кнез Иво од Семберије“ – прво мјесто

Француски језик

Регионално такмичење

  • Тијана Митрић – прво мјесто
  • Николина Милинковић – четврто мјесто

Републичко такмичење

  • Тијана Митрић – прво мјесто

Физика

Општинско такмичење

  • Михаела Кулић – прво мјесто
  • Сара Тара Томић – шесто мјесто
  • Миодраг Остојић – прво мјесто
  • Никола Јањичић – треће мјесто
  • Миљана Завишић – осмо мјесто
  • Исидора Малетић – девето мјесто

Реегионално такмичење

  • Сара Тара Томић – прво мјесто
  • Михаела Кулић – треће мјесто
  • Миодраг Остојић – прво мјесто
  • Никола Јањичић – треће мјесто

Републичко такмичење

  • Миодраг Остојић – друго мјесто
  • Никола Јањичић – шесто мјесто

Српски језик

Градско такмичење

  • Анастасија Броћета – треће мејсто
  • Ана Марић – пето мјесто

Одбојка

Општинско такмичење

  • дјечаци – пето мјесто

Рукомет

Општинско такмичење

  • дјевојчице – прво мјесто
  • дјечаци – треће мјесто

Регионално такмичење

  • дјевојчице – прво мјесто
  • дјечаци – треће мјесто

Републичко такмичење

  • ЈУ ОШ ,,Кнез Иво од Семберије“ Бијељина – друго мјесто

Њемачки језик

Општинко такмичење

  • Теодора Лукић – једанаесто мјесто
  • Маја Митровић – дванаесто мјесто

Исламска вјеронаука

Општинко такмичење

  • Амина Јакуповић – седмо мјесто

Шах

ЈУ ОШ ,,Кнез Иво од Семберије“ – друго мјесто

error: SADRŽAJ JE ZAŠTIĆEN!