Такмичења

Најзначајнији успјеси ученика и наставника

Најзначајнији успјеси ученика и наставника у школској 2019/2020. години

Вишњићеви дани

  • Анастасија Гогић IX-3, ПРВО мјесто у категорији предметна настава рецитатори (Милица Стојановић, предметни наставник)
  • Маријана Николић, IX-6, ДРУГО мјесто у категорији бесједништво (Сандра Симић, предметни наставник)

Кошарка

Општинско такмичење

  • Дјечаци- ПРВО мјесто, предметни наставник Срђан Шушић (16.12.2020. године)
  • Дјевојчице – ДРУГО мјесто, предметни наставник Срђан Шушић (21.2.2020.године)

Шах

Општинско такмичење

  • Екипа школе заузела је ДРУГО мјесто. Наставник који је припремао ученике, Огњен Обућина.

Физика

Општинско такмичење

  • Миодраг Остојић, IX-2,  ДРУГО мјесто (Огњен Обућина, предметни наставник)
  • Михаела Кулић, VIII-4, ПРВО мјесто (Огњен Обућина, предметни наставник)
  • Сара-Тара Томић, VIII-5, ДРУГО мјесто (Огњен Обућина, предметни наставник)
  • Валадан Мићић, VII-2, ПРВО мјесто (Огњен Обућина, предметни наставник)

Историја

Општинско такмичење

  • Маја Митровић, IX-3,  ПРВО мјесто (Дејан Живановић, предметни наставник)
  • Анастасија Гогић, IX-3,  ДРУГО мјесто (Дејан Живановић, предметни наставник)

Одбојка

Општинско такмичење

  • Дјечаци – ТРЕЋЕ мјесто,  предметни наставник Предраг Ђурић (4.2.2020.године)
  • Дјевојчице – ШЕСТО мјесто, предметни наставник Предраг Ђурић (21.2.2020.године)

Рукомет

Општинско такмичење

  • Дјевојчице- ПРВО мјесто, предметни наставник Синиша Павловић (11.2.2020.године)
  • Дјечаци – ДРУГО мјесто, предметни наставник Синиша Павловић (19.2.2020. године)

Математика

Општинско такмичење

  • Миодраг Остојић,  IX-2, ПРВО мјесто (Мијодраг Новаковић, предметни наставник)
  • Анастасија Броћета,  VIII -7, ЧЕТВРТО мјесто (Душанка Јосиповић, предметни наставник)
  • Сергеј Петковић, VII-3,  ПРВО мјесто (Зорана Чордашевић, предметни наставник)

Основи информатике

Општинско такмичење

  • Миодраг Остојић,  IX-2, ДРУГО мјесто (Горан Николић, предметни наставник)
  • Кристијан Зхоу-Губић,  IX -2, ПЕТО мјесто (Горан Николић, предметни наставник)

Вјеронаука

Општинско такмичење

  • Душица Станојевић, VI-4, ПРВО мјесто ( Дарко Алексић, предметни наставник)
  • Исидора Врућан , VI-7, ДРУГО мјесто ( Данијел Васић, предметни наставник)
error: SADRŽAJ JE ZAŠTIĆEN!