slider-1-2.jpg

Упис у први разред

Упис дјеце у први разред обавља се у априлу и мају текуће године. У приви разред уписују се  дјеца која закључно са 31. августом текуће године навршавају шест година.

ЈУ ОШ "Кнез Иво од Семберије"

Добродошли на сајт ЈУ ОШ „Кнез Иво од Семберије“! На овај начин желимо да Вас упознамо са нашом школом, садржајима и могућностима које она нуди ученицима у току деветогодишњег школовања.

Циљ нам је да развијамо здраве личности, интелектуалне и креативне способности ученика које ће им омогућити наставак даљег школовања. За то су задужени сви запослени у школи, а највише стручан наставни кадар. Трудићемо се да увијек прочитате нешто ново и лијепо.

SKOLA-1

Актуелности

27
мај
  • 11:00
  • Незнаних јунака 46, Бијељина 76300
Наградно путовање за ученике

Сви ученици наше школе, који су освојили запажене резултате на такмичењима, биће награђени од туристичке агенције „Happy travel“ дводневним излетом, 27.5. и 28.5.

31
мај
  • Kneza Miloša 1, 76300 Bijeljina
Матурско вече за ученике IX разреда

У сриједу 31.5.2017. године – матурско вече за ученике девeтог разреда.

1
јун
  • 11:00
  • Незнаних јунака 46, Бијељина 76300
Екстерна провјера постигнућа ученике 5. разреда

Према Програму рада за 2017. годину Републички педагошки завод ће вршити екстерно провјеру постигнућа ученика 5. разреда.

Подручне школе

hase
ПО "Хасе"
Ljeljenca
ПО "Љељенча"
559454_386098771442915_749589717_n
ПО "Ковиљушe"

Најзначајнији успјеси ученика и наставника у школској 2016/2017. години

Српски језик
  • Општинско такмичење:
    Анђела Броћета – треће мјесто (Весна Митровић)
Matematika
  • Општинско такмичење:
    Далибор Максимовић – прво мјесто (Горан Николић, наставник)
  • Милена Лазаревић – пето мјесто (Милка Петровић, наставник)
  • Регионално такмичење:
    Далибор Максимовић- прво мјесто (Горан Николић, наставник)
  • Никола Јоловић –треће мјесто (Милка Петровић, наставник)
Француски језик
  • Општинско такмичење:
    Јелена Радишић - прво мјесто (Надица Маринковић, наставник)
  • Александра Стојановић - треће мјесто (Надица Маринковић, наставник)
  • Регионално такмичење:
    Јелена Радишић – прво мјесто (Надица Маринковић, наставник)
Рукомет
  • Општинско такмичење:
    Дјевојчице – прво мјесто (Миливој Трифковић, наставник)
  • Дјечаци – прво мјесто (Миливој Трифковић, наставник)
  • Регионално такмичење:
    Дјевојчице – прво мјесто (Миливој Трифковић, наставник)
  • Дјечаци – друго мјесто (Миливој Трифковић, наставник)
  • Републичко такмичење:
    Дјевојчице – пето мјесто (Миливој Трифковић)
Кошарка
  • Општинско такмичење:
    Друго мјесто – дјечаци (Миливој Трифковић, наставник)
  • Четврто мјесто – дјевојчице (Миливој Трифковић, наставник)
Одбојка
  • Општинско такмичење:
    Треће мјесто – дјевојчице (Предраг Ђурић, наставник)

Наше вриједности

Овдје можете прегледати неке статистичке податке о нашој школи
157
Запослених радника
1591
Ученика у школи
3
Подручне школе
10124
Број књига у библиотеци

Галерија

error: SADRŽAJ JE ZAŠTIĆEN!